Orzekanie winy podczas rozwodu

Pobierając się nigdy nie bierzemy pod uwagę od razu spraw rozwodowych. Wiadomo przecież, jakie zwykle są początki – pełne miłosnych uniesień, pełne zbliżeń, ciepła, zrozumienia. Nie każde małżeństwo jednak będzie zgodnym, nie każda para wytrzyma ze sobą poza weekendowymi wyjazdami, nie zawsze codzienna rutyna będzie w stanie zostać pokonana przez małżeństwo. Jak się okazuje najczęściej, nasza rzeczywistość wcale nie sprzyja dobrym i udanym małżeństwom.

Kiedy można starać się o rozwód z orzeczeniem winy?

Często nasze problemy kierują nas wprost w ramiona pracoholizmu – przebywamy w pracy coraz więcej, coraz później wracamy do domu, mamy dla rodziny coraz mniej czasu oraz uwagi, a większość czasu spędzamy w delegacjach albo w firmie. Takie działania są najczęściej dla rodziny najbardziej niekorzystne, a jeśli dodać do tego zdradę małżeńska, problemy z alkoholem czy innymi używkami, każdy mecenas będzie pewien, kto ponosi za to winę.  Jeśli będą potrzebne dowody zdrady, zawsze można skorzystać z usług detektywa np. detektyw Częstochowa

Kto może pomóc?

Podjęcie decyzji o rozwodzie nigdy nie należy do tych najłatwiejszych, jednak czasem takie trudne decyzje są dla dobra rodziny najlepsze. W takich chwilach, zanim cokolwiek zostanie postanowione, najlepsza będzie kancelaria prawna, w której dowiesz się, jak cala procedura będzie wyglądać oraz w jaki sposób można się do całej sytuacji przygotować, jakie dokumenty będą potrzebne oraz jaki może być finał całego spotkania. To ważne, żeby odpowiednio wcześnie posiadać wszystkie najważniejsze informacje związane ze sprawą, nie ma później dodatkowych, nieprzyjemnych niespodzianek.

2 Comments

  1. No i takich przypadkach zawsze można zasądzić wyższe alimenty.

  2. Ja się tak zastanawiam, po co ci ludzie się w ogóle pobierają, skoro są z tego same problemy.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*